O Nas

Zaczęliśmy w 2000 r. jako dwuosobowa firma i już od pierwszego dnia działalności głównym naszym wyzwaniem było zaspokojenie potrzeb w zakresie szeroko rozumianej komputeryzacji na rynku lokalnym.

Obecnie kładziemy szczególny nacisk na wzorową obsługę, dobre rozpoznanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im odpowiednich rozwiązań. Systematyczne poszerzanie oferty handlowej, wprowadzanie nowych produktów, dbałość o ich jakość oraz zapewnienie opieki serwisowej pozwoliło naszej firmie być jednym z liderów w dystrybucji sprzętu komputerowego, kas fiskalnych oraz oprogramowania na Podhalu. Obecnie naszym największym kapitałem jest potencjał intelektualny ludzi, którzy tworzą firmę. Jest to zespół pasjonatów, posiadających dużą wiedzę, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Zawsze w sposób optymalny doradzamy, jaki sprzęt wybrać, na co zwrócić uwagę, w jaki sposób znaleźć kompromis pomiędzy ceną, a jakością. Doskonale znamy produkty znajdujące się w naszej ofercie, w związku z czym jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać każdy problem. Współpracujemy tylko z największymi dystrybutorami w naszym kraju. Kontakt z bezpośrednimi importerami asortymentu komputerowego gwarantuje ciągłość dostaw, najwyższą jakość oferowanego przez nas sprzętu, a także atrakcyjne ceny. O skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy świadczą zrealizowane projekty dla różnych podmiotów. Nasze największe zalety to szybkie dostosowywanie się do zmian zachodzących na rynku komputerowym oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Naszymi klientami są... Przez kilka lat zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Należą do nich firmy, administracja publiczna, szkoły, biblioteki, służba zdrowia oraz osoby prywatne. Zapewniamy im kompleksowe rozwiązania zarówno w zakresie dostawy sprzętu komputerowego, kas fiskalnych, oprogramowania jak również obsługi serwisowej.

Nasze osiągnięcia to nasza firma, w rozwój której wkładamy cały nasz kapitał intelektualny, a także nasi klienci, którzy nam zaufali. Dzięki nim co roku zwiększamy sprzedaż o kilkanaście procent, co w czasach w jakich obecnie żyjemy jest sporym osiągnięciem. Liczne zaproszenia na szkolenia, zjazdy, konferencje oraz sympozja świadczą o fakcie, że jesteśmy rozpoznawani i doceniani w branży IT.

W przyszłości nadal zamierzamy się rozwijać. Chcemy być najlepszym sklepem i serwisem komputerowym na Podhalu i szeroko pojętej okolicy i uparcie do tego dążymy. Co roku podejmujemy coraz to nowsze wyzwania, mające na celu polepszenie działalności firmy, a co za tym idzie jakości oferowanych przez nas usług. W przyszłości zamierzamy uruchomić sprzedaż naszych zestawów komputerowych, części oraz akcesoriów przez Internet co ma na celu zwiększenie zasięgu działalności naszej firmy. Ambicją firmy jest więc ciągłe doskonalenie sprzedaży oraz budowanie silnej marki. A co najważniejsze będziemy dalej rzetelnie i sumiennie spełniać oczekiwania i realizować potrzeby naszych klientów.